Спецпроект: кращі весільні агенції Західної України

Мальовничі краєвиди Карпат, середньовічні вулички Львова та інших містечок Західної України надихають молодят зі всієї країни на проведення весіль саме тут, де природа та архітектура дарує натхнення для створення справжнього українського весілля. Ми обрали кращі агенції Львова та Івано-Франківська, які не один рік створюють весілля, щоб вони поділилися своїми досягненнями та секретами.


Весільна агенція Luxury Wedding
Івано-Франківськ
www.luxurywedding.com.ua
Н.: Поділіться історією створення вашої агенції.

LW: Агенція LW була створена в 2014 році. Просто наступив момент в нашому житті, коли захотілося різких змін і була впевненість в тому, що ми, зі своїм загостреним перфекціонізмом)), зможемо взяти на себе обов'язки весільних організаторів. Нам захотілося створити щось кардинально нове, не таке, як у всіх на той момент існуючих весільних агенцій.

Організувати весілля - непроста справа. На нас лежить багато зобов'язань під час підготовки важливого дня. Головне в цьому складному занятті - не панікувати)) Ми завжди намагаємося втілити в реальність всі весільні мрії наших молодят.Н.: Розкажіть про ваш досвід у створенні весіль.

LW: Ми організували понад 40 весіль та інших різних івентів. Бюджети наших весіль дуже різні. Ми намагаємося максимально креативно і індивідуально підходити до кожного весілля, яким би не виявився його бюджет.
Також 2 роки поспіль ми організовуємо найбільший Фестиваль майстрів весільної індустрії Pasage Wedding Festival на Прикарпатті.Н.: Що відрізняє Luxury Wedding від багатьох інших весільних агенцій?

LW: Ми команда професіоналів, людей закоханих в свою роботу, основне завдання яких - принести якомога більше щастя і радості молодятам, втілюючи їхні мрії в реальність! Наречений і наречена стають частиною нашого життя. Тому, практично з усіма нашими парами ми продовжуємо спілкуватися і після весілля та підтримуємо дружні стосунки. А ще для нас немає нічого неможливого!)) Ми шалені)) В кращому розумінні цього слова)))) Звернувшись в Luxury Wedding, замовник отримує в нашій особі таких собі «божевільних» дівчат, які готові на все))) Ми беремо на себе буквально ВСЕ, що пов'язано з весіллям. Бувало й таке, що допомагали нареченій з вибором тканини для весільної сукні та підбирали для нареченого краватку потрібного коралового відтінку))


Н.: Ваша найцікавіша/найкреативніша робота?

LW: Кожне весілля оригінальне по-своєму, ми намагаємося внести родзинку і не повторюватися, до всього підходимо індивідуально. Наразі працюємо над дуже креативним весіллям в етно-стилі «Купальської ночі» з вогнищами, русалками, віночками й нічною церемонією розпису.Н.: Практична порада нареченим від вашої агенції.

LW: Із чого починається весілля? Однозначно, справжнє весілля завжди починається зі взаємного всепоглинаючого кохання нареченого і нареченої! З їх мрії... і пошуку тих, хто цю мрію втілить в реальність. Звертаючись до агенції молодята страхують себе від неякісних послуг, оскільки ми працюємо з перевіреними весільними професіоналами, ну і звичайно ж бережуть свій час і нерви, адже підготовка до весілля зовсім нелегка праця. Тим більше, що при організації весілля нашою агенцією в подарунок молодята отримують і двох координаторів на весь весільний день!


Н.: Яким має бути ідеальне весілля?

LW: Ідеальне весілля це шалено закоханий наречений, весела, безтурботна і радісна наречена, спокійні і щасливі батьки, задоволені гості і професійний організатор, який стежить за тим, щоб усім було комфортно. Це коли на при кінці свята молодята підходять до нас, обіймають і, сяючи від щастя, кажуть: «Ми вам щиро дякуємо за це свято! Завдяки вам у нас було ІДЕАЛЬНЕ весілля!!! » Виходить - всі наші весілля ідеальні!)


Весільна агенція "Mopis"
Львів, Ужгород
www.mopis.com.uaН.: Поділіться історією створення вашої агенції.

Mopis: Живучи в сучасному світі складно повірити в казку. Та саме це підсилює бажання творити дива в житті тих кого любиш. Таким був перший крок у стоворені "Mopis". Народилась компанія з мрії і великого бажання, що і залишилось фундаментальними засадами і досі. Адже кожен хто стає частинкою "Mopis" вірить у те, що мрії мають здійснюватися, а найщиріші бажання втілюватись у життя.Н.: Розкажіть про ваш досвід у створенні весіль.

Mopis: 5 років тому дві команди шалених мрійників об'єдналися, щоб творити дива. А вже зараз, розділена на декілька творчих груп, компанія налічує декілька десятків працівників. Колись познайомившись у соціальних мережах просто повірили і дуже захотіли, а тепер зустрічаємо гостей, клієнтів та студентів в затишному офісі. Свята, сюрпризи, подарунки - це те, що ми любимо і чим щоденно живемо. Але особливою нашою пристрастю є весілля. Щось неймовірне і захоплююче є в об'єднанні двох сердець, двох родин, двох неймовірних історій. Щоб весілля були досконалими, над кожним працює окрема команда організаторів, флористів, декораторів та артистів. Формуючи команду, враховуємо усі фактори і особливо творчий та професійний перфекціонізм.
Н.: Ваша особливість, чим ви відрізняєтесь від інших?

Mopis: Щоб вирізнятись від інших просто треба бути собою - це правило яке підтримується у всьому. Любов до краси, до свят, до тих хто стає нашою сім'єю і командою є визначальною, адже неможливо робити добре те у що не віриш і чим не живеш. Постійно навчаючись ми розширяємо наші горизонти. Навчаючи інших ми знаходимо найкращих - так і формуємо команди однодумців які змінюють життя інших, допомагаючи повірити в диво.Н.: Яка ваша найцікавіша/найкреативніша робота?

Mopis: Найкреативнішим важко вирізнити якесь весілля, адже кожне свято ми готуємо за особливими побажаннями наречених. Час від часу нас дивують традиції з різних куточків світу, цікавою є робота з зірками, та найкраще - це пропрацьовувати подарунки наречених один одному, адже потрібно зберегти інтригу та секрет:-)Н.: Яку неординарну (форсмажорну) ситуацію ви подолали?

Mopis: Форс-мажори -  це речі які трапляються в нашому житті частіше ніж в більшості людей, адже за день ми проживаємо маленьку історію, яка згодом залишиться спогадом на все життя. І найважливіше,  що саме наша робота в тому щоб цей спогад був наповнений найкращими емоціями. Неначе янголи працюють координатори, знаючи як допомогти в кожній ситуації. І не так важливо скільки перешкод ми зустрічаємо, важливо що все подолано. Боятись перешкод не варто, адже завдяки їм ми стаєм кращими).Н.: Практична порада нареченим від вашої агенції.

Mopis: Дозволити собі насолодитись святом! Днем який може стати найкращим не варто ризикувати, адже ви заслуговуєте на найкраще свято!

Отзывы